Projekt DOTLENIENI.

W grudniu 2016 roku DCCHP przystąpiło do kampanii DOTLENIENI, organizowanej przez Fundację Rozwój, przy wsparciu Urzędu Miasta Wrocławia oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, której celem jest przeprowadzenie nasadzeń drzew i krzewów na terenach należących do placówek publicznych oraz firm. Do projektu zgłaszali się sponsorzy oraz beneficjenci.

11 maja do DCCHP dostarczono 650 krzewów w trzech gatunkach: Tawuły, Derenie, Pęcherznice.

Pierwsze nasadzenia zaplanowano na 12.05.2017. Sponsorami krzewów była firma DXC Technology – globalna firma technologiczna z siedzibą w Tysons Caner w Wirginii. DXC jest firmą świadczącą usługi informatyczne i konsultingowe dla klientów korporacyjnych, działa w ponad 70 krajach,między innymi w Polsce we Wrocławiu.

W akcji wzięła również udział firma SALESFORCE z Kalifornii,dla której DXC świadczy usługi z zakresu księgowości oraz obsługi klienta, z lokalizacji we Wrocławiu, na Kostaryce i w USA.

12.05.2017 r o godz. 9.00 w związku z akcją nasadzeń Dyrektor DCCHP Andrzej Woźny gościł przedstawicieli wymienionych firm: Panią Joannę Stepek Senior Operations Manager, przedstawiciela Firmy DXC Technology oraz gości ze Stanów Zjednoczonych:

 

Sam Barani – Senior Director, Shared Services

Connie Chueh – Global Operations Manager – GBD

Kiran Guntur – Director Territory Operations

oraz z Kostaryki:

Oscar Esquivel – Account Delivery Manager

Irieth Benavides – Supervisor

Fernanda Calderon – Team leader

John Mirenda – Team Leader

Po spotkaniu z Dyrektorem wszyscy goście i pracownicy Firmy DXC przystąpili do sadzenia krzewów. Akcja przebiegała bardzo sprawnie. Nasadzono 650 krzewów, w tym 120 przekazano do placówki Zamiejscowej Obornikach Śląskich.

Kolejne nasadzenia wykonano w dniu 17.05.2017 roku przez firmę Xylem. Posadzono kolejnych 70 krzewów na terenie patio.

Kolejne nasadzenia w ramach tej akcji, przewidziane są na 19.05.2017 roku. Posadzonych będzie 50 krzewów, oraz na 03.06 2017 r., gdzie posadzonych zostanie ok 170 krzewów.

DCCHP pragnie gorąco podziękować wszystkim osobom i korporacjom, wspomagającym projekt Dotlenieni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.