Podziękowanie dla Pani Teresy Słotty i Pani Władysławy Śpiewak

W dniu 14.09.2016 r. w związku z przejściem na emeryturę Pani Teresy Słotty – Pielęgniarki Oddziałowej w Oddziale Gruźlicy i Chorób Płuc V z pododdziałem intensywnego nadzoru pulmonologicznego oraz Pani Władysławy Śpiewak –  Pielęgniarki Oddziałowej w Oddziale Gruźlicy i Chorób I z pododdziałem gruźlicy prątkującej, odbyło się uroczyste podziękowanie za długoletnią wzorową pracę.

Dyrekcja Centrum oraz koleżanki i koledzy dziękując za wieloletnią współpracę, profesjonalizm, za troskę i empatyczną postawę wobec pacjentów i ich rodzin. złożyli życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Pani Teresa Słotta pracowała w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu ponad 41 lat – od 1.08.1975 do 29.08.2016. Przez okres 34 lat wzorowo pełniła odpowiedzialną funkcję Pielęgniarki Oddziałowej. Jej postawa moralna, etyczna, zaangażowanie w pracy zawodowej i społecznej, dbanie o wysoką jakość usług medycznych zasługuje na wyróżnienie i wysoką ocenę. Stanowi również godny wzór do naśladowania.

Pani Władysława Śpiewak pracowała ponad 41 lat – od 11.06.1975 do 30.08.2016, najpierw w Zespole Szpitalnym Chorób Płuc Opieki Długoterminowej w Obornikach Śląskich, a następnie w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Przez okres 13 lat wzorowo pełniła odpowiedzialną funkcję Pielęgniarki Oddziałowej. Na wyróżnienie zasługuje Jej zaangażowanie w pracy zawodowej, duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności oraz troska o leczonych pacjentów. Jej postawa może być wzorem do naśladowania.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnią pracę i życzymy dużo zdrowia i szczęścia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.